Nasz katalog Oddweird.pl to nowoczesna platforma prezentująca najciekawsze zasoby polskiego Internetu. U nas wypromujesz oraz rozreklamujesz swoją stronę tak, aby była widoczna w sieci.Zapraszamy do dodawania swoich stron.

Biura Księgowe Znany księgowy

Biura Księgowe Znany księgowy W ramach usług oferujemy wykonywane są następujące czynności: sporządzanie listy płac, sporządzanie sprawozdań do gus, opracowanie indywidualnych kartotek wynagrodzeń pracowników i prowadzenie ewidencji czasu pracy, opracowanie oraz wysłanie drogą elektroniczną deklaracji zus, sporządzanie imiennych raportów rmua, wystawianie przelewów na zus,
rozliczanie podatku dochodowego od wynagrodzeń pracowników, naliczanych na podstawie umowy o pracę, umów cywilnoprawnych; umowy zlecenia, umowy o dzieło, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych rocznych; prowadzenie spraw kadrowych w postaci akt osobowych pracowników; występowanie o refundacje wynagrodzeń i prowadzenie rozliczeń z pfron w przypadku zatrudniania osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, wartości wypłaconych zaliczek na wynagrodzenia; opracowanie kart urlopowych oraz zasiłkowych; opracowanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy; opracowanie oraz gromadzenie dokumentacji kadrowej. https://znany-ksiegowy.pl/slaskie. Zakres usług obejmuje wypełnienie dokumentów niezbędnych do założenia działalności gospodarczej oraz pomoc przy wyborze formy opodatkowania; prowadzenie rejestrów vat dla płatników tego podatku i opracowanie i przekazywanie do us deklaracji vat i jednolitego pliku kontrolnego; prowadzenie ewidencji księgowej w zależności od formy opodatkowania: podatkowa księga przychodów oraz rozchodów czy ewidencja przychodów dla ryczałtu; opracowanie corocznych rozliczeń podatkowych pit. By dowiedzieć się więcej prosimy o telefon do nas - chętnie udzielimy wszelkich informacji. Mamy wiedzę, którą pragniemy się dzielić! Wykorzystaj to do budowy swojego biznesu! Zobacz czy pracujemy w twoim mieście. Spis naszych lokalizacji znajdziesz na naszej stronie www. Nasze biuro księgowe prowadzi usługi księgowości na terenie całego kraju. Proponujemy dojazd do przedsiębiorcy po dokumentację. Rejestrujemy spółki. Zapraszamy do współpracy w tym zakresie.

Szczegóły strony https://znany-ksiegowy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://znany-ksiegowy.pl:

Biura Księgowe Znany księgowy

Odwiedziny robotów: