Nasz katalog Oddweird.pl to nowoczesna platforma prezentująca najciekawsze zasoby polskiego Internetu. U nas wypromujesz oraz rozreklamujesz swoją stronę tak, aby była widoczna w sieci.Zapraszamy do dodawania swoich stron.

Obsługa nieruchommości biurowych

Obsługa nieruchommości biurowych MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi biorąc pod uwagę specyficzne preferencje Klienta i tworząc inwestycje o nietuzinkowej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania dają możliwość na nieskomplikowaną aranżację i przystosowanie do szczególnych, często specjalnych wymogów. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowoczesne metody i utrzymywane najwyższe normatywy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w interesujących lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom całościową obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim najemcom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. fachowy zespół ludzi realizując swoją pracę służy za każdym razem fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest także partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z największym specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Szczegóły strony https://www.mixgroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://www.mixgroup.pl:

Obsługa nieruchommości biurowych

Odwiedziny robotów: