Nasz katalog Oddweird.pl to nowoczesna platforma prezentująca najciekawsze zasoby polskiego Internetu. U nas wypromujesz oraz rozreklamujesz swoją stronę tak, aby była widoczna w sieci.Zapraszamy do dodawania swoich stron.

Farby Kabe Sp. z o.o.

Farby Kabe Sp. z o.o. Farby Kabe Sp. z o. o. jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Istniejemy na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. W czasie wieloletniej pracy w Polsce wzmocniliśmy swoje miejsce jako główny dystrybutor produktów do wnętrza i elewacji budynku.

Firma oferuje masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń oraz do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Farby Kabe jako czołowa firma na świecie stworzyła w 1995 roku innowacyjną technologię produktów polikrzemianowych na elewacji budynków. To pozwoliło, że firma stała się przywódcą w branży technologii produktów mineralnych. Naszym priorytetem jest dostarczenie innowacyjnych produktów dekoracyjno-ochronnych. Posiadamy ogromny asortyment produktów kierowanych do specjalistów, Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów, Konserwatorów Zabytków oraz osób prywatnych.

Dzięki produktom marki Farby Kabe klient może spokojnie i bezpiecznie robić zakupy oraz dokonać szerokiego wyboru spośród produktów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Szczegóły strony https://farbykabe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://farbykabe.pl:

Farby Kabe Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów: