Nasz katalog Oddweird.pl to nowoczesna platforma prezentująca najciekawsze zasoby polskiego Internetu. U nas wypromujesz oraz rozreklamujesz swoją stronę tak, aby była widoczna w sieci.Zapraszamy do dodawania swoich stron.

Sprzedaż płyt z muzyką

Sprzedaż płyt z muzyką Osoby zainteresowane zakupem starych winyli lub płyt kompaktowych powinny zaznajomić się z propozycją sklepu Winyle Online. Uzbieraliśmy ponad 5 tysięcy wydań z rozmaitą muzyką, głównie rockową i popularną, chociaż mamy także sporo jazzu i muzyki klasycznej. W ofercie znajdują się także wydania całkiem nowe oraz te, których byliśmy wyłącznym posiadaczem i ich stan jest prawie idealny.

Prezentowane w sklepie produkty przechodzą wcześniejszą kontrolę pod kątem stanu nośnika i okładki. Noty przydzielane są w kilkustopniowej skali, a z naszym systemem analizowania tych elementów można zapoznać się na odpowiedniej stronie sklepu. Część produktów może zawierać fotki albo skany przedstawiające ten obecnie proponowany egzemplarz. Jest to wtedy klarownie podkreślone na stronie płyty.

Indeks serwisu zaopatrzony został w zaawansowane możliwości filtrowania. Umożliwiają one na generowanie precyzyjnych wyników tak, ażeby nie było konieczne przeglądanie kilkudziesięciu podstron. Jeśli ciekawią cię rockowe albumy wydane w latach siedemdziesiątych na winylu, które mamy w bardzo dobrym stanie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki filtr wprowadzić. Możliwe jest także przeglądanie dostępnych płyt konkretnego zespołu czy też wydanych nakładem wybranej wytwórni. Istnieje również opcja załączenia powiadomień gdy pojawi się jakiś egzemplarz obserwowanego zespołu, albumu albo wydany z obserwowanej przez nas nas wytwórni.

Kupowanie płyt dostępne jest codziennie, przez 24 godziny na dobę. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo, z serwisem można się komunikować wyłącznie po kodowanym protokole HTTPS. Nie zapisujemy w systemie danych informacji o kartach płatniczych, a utworzone przez użytkowników hasła do kont nigdy nie docierają do naszego serwera w czystej postaci i nigdy nie są w niej w czystej postaci składowane.

Szczegóły strony winyle-online.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę winyle-online.pl:

Sprzedaż płyt z muzyką

Odwiedziny robotów: